KONST / Litografier / Färglitografi 16165174
nr 1616 5174
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 41/135, daterad 1987-9, "stadsrum" mm: 39x45 cm, yttermått inklusive ram: 60x65 cm
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 april 2024
kl 20:26:38
27/4 10:20:23
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor